Зелёная лампа

Verda lampo - Зелена лампаразделительная полоса

Альтернативна міжнародна мова Есперанто
rusa lingvo    
:::: Головна :: Навчання ::: Відверто про есперанто ::: Віртуальний музей есперанто ::: Сторінки історії та спогади ::::
:::: Есперанто-події ::: Читальна зала ::: Практичне застосування есперанто ::: Персоналії ::::

Те, що не встиг написати Юхим...

У цьому обриваються спогади Є.С. Зайдмана. Він закінчив їх писати у середині 2016 року. Цей рік практично повністю присвячений мінералам, есперанто відійшов на другий план. Юхим і я навіть у Марокко поїхали виключно за камінням, хоч там теж зустріли есперантистів серед місцевих жителів.

maroko
 
obava
минералы
 
vozvr
После возвращения из Марокко

А через рік, влітку 2017-го, свого ювілейного 80-го року, він вирушив за камінням на Алтай, жив у «Будинку для всіх», проїхав там автостопом 3000 км, здійснив радіальні походи пішки, сплавлявся гірською річкою на надувних плотах .

avtostop
 
karta
dolina
 
podveska
altaj
 
ziteli

Юхим відвідав есперанто-клуби в Новосибірську та Єкатеринбурзі, побував також на Уральському ярмарку мінералів. Енергія в нього била через край, він будував плани наступного року – хотів поїхати зі мною до Непалу за камінням… Юхим повернувся до активного есперанто-життя цього ж року: почав писати книгу «Чудова п'ятірка: д-р Островський, М.Боровко , А.Чайковська, В і Н. Лангле», організував два курси з вивчення есперанто, у квітні-травні та листопаді-грудні.

Свій останній, десятий урок, який завершує курс, він провів 22 грудня, за дві години до того, як закінчив свій власний життєвий шлях.

Світла пам'ять цій дивовижній людині, яка вміла запалюватися і запалювати серця інших, шукати та знаходити таланти. Людині, з якою пов'язані долі сотень інших людей, людині, яка все своє життя присвятила високим ідеалам гуманізму. Ми всі пам'ятатимемо тебе, Юхим...

Анжела Беленко

Jefim

Повернутись до змісту

     

разделительная полоса

Колекціонуємо прапори
відвідувачів цієї сторінки::
Flag Counter

разделительная полоса

Є що сказати?
Не гальмуй! Коментуй:


Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:

RSS
Комментарий:

 
 

разделительная полоса